ליווי דיירים בתהליך ההתחדשות עירונית

חלמתם שנים על ביצוע שיפוצים בדירתכם, אך מקנן בליבכם הפחד להתחיל במשימה מסיבות שונות ובצדק. כל פרויקט שיפוץ מתאפיין במורכבות רבה. חברתנו מספקת מענה הולם לשוק שנחשב כשוק פרוץ, ללא ניהול ופיקוח מקצועי ונכון, התוצאה עלולה להביא לכשלים בביצוע, ליקויי בנייה, לנזקים חמורים, לחריגה בלוחות הזמנים, לחריגה משמעותית בתקציב שתוכנן, לויכוחים לא נעימים עם בעלי מקצוע העלולים לגרום למפח נפש. כל זה יכול להיות שונה במידה ומנהלים ומפקחים על כל התהליך מהשלב התכנון הראשוני.

חברתנו תשמח לעזור לכם לקבל החלטה שיוצאים לדרך ומגשימים את חלם השיפוץ ללא חששות. אנו נלווה אתכם בתכנן כל המהלכים הנכונים, על מנת שפרויקט השיפוץ יתבצע באופן המושלם ביותר. אנו נבחר יחד איתכם את הקבלן המקצועי והמתאים ביותר לסוג השיפוץ שלכם, מתוך קבלת מספר הצעות שנציג בפניכם.

פרויקט שיפוצים מנצח, מתחיל בתכנון נכון ובחירה נכונה של מנהל הפרויקט מעניקים לכם ביטחון ושקט נפשי.

 

מרכיבי ניהול פרויקט שיפוצים:

  • תיכנון על פי הצרכים ורצונות הלקוח, בעזרת אדריכלים ומעצבי פנים, ניתן גם לתכנן באופן עצמאי.
  • הכנת כתב כמויות ומפרטים טכניים על בסיס תוכניות, אשר עומדים במסגרת התקציב, לצורך הגשת הצעות מחירים ממספר קבלני ביצוע ורכישת מוצרים כגון: ריצופים, חיפויים, כלים סניטריים, גופי תאורה, אביזרים שונים ועוד…
  • בדיקת הסכם עבודה עם הקבלן הנבחר והביטוחים הנדרשים.
  • ביצוע מכרז קבלנים ובחירת בעלי המקצוע המתאים ביותר בתחום הבנייה ותיאום בין כולם בכל שלב השיפוץ.
  • בקרה ופיקוח הדוק על כל שלבי הביצוע ועל אופן ביצוע העבודה עפ"י התקנים ואל מול בעלי המקצוע, הספקים וחומרי הבניה, וזאת על מנת לעמוד באיכות הבנייה תוך עמידה בלוחות הזמנים.
  • בקרה על ביצוע אבני הדרך ואישור על ביצוע התשלומים במועדם לבעלי המקצוע השונים.

לקבלת יעוץ השאירו פרטים ונחזור אליך:

Open chat